2CV Mehari Club Cassis

 2CV MEHARI CLUB CASSIS      

     Jeżeli wybieracie się na wakacje na południe Francji, musicie koniecznie zajrzeć do Cassis. Po pierwsze, bo to piękna nadmorska miejscowość. Po drugie, bo znajdziecie tam firmę, dzięki której tysiące starych Citroenów 2CV, Dyane i Mehari wciąż mogą jeździć i "cieszyć się dobrym zdrowiem". 

 

Citroeny z Cassis

        Początki firmy sięgają lat osiemdziesiątych, kiedy trzej bracia- jej założyciele zaczęli remontować i przerabiać Citroeny Mehari i 2CV. Po kilku latach stali się również znaczącym sprzedawcą na rynku części zamiennych do Citroenów. Dzisiaj posiadają w stałej ofercie około 5000 części. Prowadzą sprzedaż przez sieć dystrybutorów oraz w swoim sklepie online. W uznaniu zasług ich firmy dla popularyzacji klasycznych "Cytrynek" firma Citroen przekazała jej w 1998 roku oryginalne oprzyrządowanie do produkcji części do Mehari, a następnie w 2000 roku również do 2CV. Od tego czasu 2CV MEHARI CLUB CASSIS jest największym producentem i dystrybutorem części do Mehari, 2CV, Dyane i Acadiane. Pasjonaci z Cassis restaurują i przerabiają dziesiątki aut rocznie. Sprzedają auta używane oraz fabrycznie nowe- montowane z nowych części. Możecie tu również zlecić remont silnika waszej "Cytrynki". Jakiś czas temu firma wkroczyła raźno do grona producentów aut elektrycznych. Oferuje klientom Mehari EDEN. Klasyczne wesołe Mehari z napędem elektrycznym posiada zasięg 130km. Czas ładowania akumulatorów wynosi 3 godziny. Ceny EDEN'ów zaczynają się od 24000 euro. Auta posiadają 2 lata gwarancji mechanicznej oraz 3 lata na baterie. W ofercie firmy jest również tzw. R-FIT- zestaw do konwersji klasycznych Citroenów na napęd elektryczny.

2CV CLUB CASSIS

 Jeżeli posiadacie starego Citroena możecie zapisać się do klubu. Członkostwo kosztuje 50 euro rocznie +jednorazowa opłata wpisowego -15euro. Klub oferuje spore zniżki przy zakupie części ( nawet 50%) oraz korzystanie z ekskluzywnych ofert specjalnych. Członkowie otrzymują katalogi, newsletter klubowy oraz zaproszenia na imprezy klubowe. Mogą odbierać zamówione części na imprezach targowych np. Retromobile w Paryżu. Jeżeli mieszkacie we Francji możecie uzyskać zniżki na ubezpieczenie swojego auta.

Części do zabytkowych Citroenóww Cassis

Jeżeli nie uwiódł Was jeszcze urok starej francuskiej motoryzacji, możecie jej zasmakować wypożyczając na miejscu klasyczne Mehari lub 2CV. Gwarantowana pogoda i przepiękne nadmorskie drogi sprawią, że po kilku godzinach jazdy z otwartym dachem zakochacie się w tych sympatycznych autkach. My spróbowaliśmy i było warto:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl